Search

„Glazba je zvonka radost“: u Savjetovalištu za djecu i mlade održane glazbene radionice s elementima muzikoterapije

U Savjetovalištu za djecu i mlade pri Službi za mentalno zdravlje održane su glazbene radionice s elementima muzikoterapije pod nazivom „Glazba je zvonka radost“. U periodu od 27. lipnja do 1. srpnja 2022. radionice je vodio vanjski suradnik Andrija Ječmenjak, mag. mus., uz koordinaciju i organizaciju stručnih suradnica djelatnica Službe za mentalno zdravlje. Sudionici su se kroz tri susreta tijekom grupnog rada upoznali s izradom instrumenata od ekološkog otpada, orffovim instrumentarijem i boomwhackersima, slušali su glazbu te pomoću muzikograma istu crtali. Opisani program je dodatna ponuda radu Savjetovališta za djecu i mlade te je iskorak u obogaćivanja postojeće ponude Savjetovališta. Sljedeći ciklus radionica planiran je krajem kolovoza i početkom rujna za adolescentni uzrast te završni koncert na kojem će biti prisutni i roditelji korisnika.

Stručne suradnice pri Službi za mentalno zdravlje

Mirela Grbić i Mirjam Juginović

Logo ustanove

NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

Pregled privatnosti

Neophodni kolačići

Ovi kolačići omogućuju interakciju s uslugom ili internetskom lokacijom kako biste mogli pristupiti osnovnim značajkama za pružanje te usluge. Odnose se na zatraženu uslugu kao što je, npr. identifikator sesije trenutačnog posjeta. Ne spremaju informacije kojima se može identificirati korisnika.

Statistički kolačići

Ovi kolačići omogućuju prikupljanje podataka u agregiranom obliku bez identificiranja korisnika. Služe za praćenje ponašanja korisnika na internetskoj stranici u svrhu istraživanja tržišta i praćenja analitike. Navedeni uvidi omogućuju internetskoj stranici poboljšavanje sadržaja i razvijanje boljih značajki koje unaprjeđuju korisnički doživljaj.

Marketinški kolačići

Ovi kolačići omogućuju prikupljanje informacija o navikama i ponašanju korisnika na internetskoj stranici radi objavljivanja relevantnih oglasa za korisnika usklađenih s njegovim interesima. Također se mogu koristiti i za mjerenje učinkovitosti kampanja.